Apie mus

 

SEO MAMA projektas ir SEO paslaugos užaugo


Interneto svetainių optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) parengė ir iškėlė šimtus mano klientų į Google pozicijų Top'us. Sukurta unikali SEO metodika leido ne tik padėti daugybei užsakovų, bet ir inspiravo SEO Akademija mokymų programą.


Šiandien aš džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo profesionaliais studentais, gebančiais teikti SEO paslaugas. Galiu drąsiai teigti, jog daugiametis įdirbis ir žinių sklaida padėjo ne vienam verslininkui, nežinančiam kaip optimizuoti savo interneto svetainę paieškos sistemoms, pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Tad tikiu, jog ne veltui užsukote į https://www.e-seomama.lt ir Jums taip pat reikalinga pagalba.


Dabar mes esame gausus būrys, teikiantis SEO paslaugas ir atliekantis SEM (SEO marketingas) priežiūrą Jūsų tinklalapiui.

Tekstų rašymas - kūrybinis iššūkis, kuriam ryžtasi ne visi


Turbūt suprantate, kad vertingas ir originalus tekstas yra raktas, galintis atrakinti ne tik klientų širdžių vartus, bet ir Google paieškos sistemų duris. SEO Mama ir Rašytojų akademijos stropiausi studentai paliudys, kad profesionalus Web tekstų rašymas daro stebuklus.


Interneto svetainė ar elektroninė parduotuvė buvusi Google sąrašo apačioje, suvedus raktinius žodžius, sparčiu žingsniu kyla į viršų unikalaus teksto, parengto pagal tam tikras taisykles, dėka.


Facebook priežiūra, socialinių tinklų marketingas taip pat apima rašytinio žodžio galią. Trumpa reklaminė žinutė turi informuoti ir emociškai "užkabinti" potencialų klientą.


Straipsnių rašymas, ypač populiariems naujienų portalams, daug kam yra aukštasis pilotažas. Pripažinkime, jog reklaminė informacija turi būti iš tiesų vertinga, kad sudomintų skaitytojus ir būtų paskelbta nemokamai.


E-seomama.lt kolektyvas yra pasirengęs įgyvendinti visas tekstų rašymo kūrybines užduotis, aprėpiančias ne tik verslo reprezentavimą. Eiliuoti sveikinimai, tostai, gražūs žodžiai, skirti brangiems žmonėms, mums yra balzamas sielai. Jei vis tik kažko neradote mūsų paslaugose - susisiekite, tikrai rasime sprendimą.

SEO kursai - norintiems viską atlikti patiems, o gal net tapti SEO specialistu


Svajojantiems sužinoti ir išmokti kaip optimizuoti tinklalapius paieškos sistemoms, kad pagaliau ištrauktų savo puslapį iš Google pozicijų dugno arba mestų iki skausmo įgrisusį samdomą darbą bei pradėtų savarankiškai užsidirbti iš bet kurio pasaulio kampelio, kur tik yra internetas - SEO kursai yra puiki išeitis.
SEO paslaugos, SEO marketingas yra šių dienų aktualijos, svarbios kiekvienam net ir smulkiausiam verslininkui. Vidinis ir išrorinis SEO optimizavimas dar daugeliui skamba it paukščių kalba, bet kiekvienas suvokia, kad be jų kelias į matomumą yra praktiškai neįmanomas.


Jeigu vis dar dvejojate ar SEO studijos yra verta investicija, priminsiu, jog dabar skaitote šį tekstą būtent išaugusių mano mokinių dėka.


Turinys - karalius, vizualinis marketingas - karalienė


Turbūt pritarsite, kad turinys be vaizdo, kaip moteris ne dailios suknelės. Viskas kaip ir gerai, bet trūksta kažko gražaus. Turinio marketingas ir jį lydintis, akį traukiantis vizualas toks, kaip išraiškingos fotografijos, iškalbinga vaizdinė reklama, yra darnus duetas. 


Būtent todėl rekomenduojame su turiniu rinktis vizualinio marketingo paslaugas. Juk Facebook įrašas, kad ir koks įdomus būtų, be emocionalios fotografijos ar vaizdo maketo praslinks lyg pilkas debesis informacijos sraute.


Žavėkime klientus originaliomis, vertingomis mintimis ir nuotaiką keliančiais vaizdais, o jie atsidėkos savo dėmesiu.

 

Visada Jūsų paslaugoms SEO MAMA,
Evelina Tamulaitienė

 

 

SEO optimizacija, SEO paslaugos, WEB tekstų rašymas, turinio marketingas, tekstų kūrimas verslo reprezentacijai, WEB puslapių kūrimas ir kiti kūrybiniai darbai.

Mes spaudoje

SEO MAMA Respublika.lt portale: "E.Tamulaitienė savo hobį pavertė verslu"

14/12/2017 03:27
Verslininkė, SEO MAMA, SEO akademijos įkūrėja ir lektorė Evelina Tamulaitienė (37) visada svajojo tapti savo laiko šeimininke. Būtent dėl to savo pomėgį naršyti internete ji pavertė darbu. Moteris įkūrė SEO akademiją, kurioje padeda kitiems ne tik susigaudyti interneto platybėse, išnaudoti ten...
Skaityti daugiau

SEO MAMA TV3.lt portale: "3 sėkmingo verslo paslaptys, kurias privalo žinoti kiekvienas interneto svetainės savininkas"

14/12/2017 03:25
Dažnas pradedantis verslininkas itin daug investuoja į gražios ir stilingos bei dažnai brangios interneto svetainės dizaino kūrimą. Tačiau sėkmingiausiai interneto platybėse veikiantys verslininkai tvirtina, kad vartotojui svarbus ne tiek dizainas, kiek naudojimo patogumas. www.Seoakademija.lt...
Skaityti daugiau

SEO MAMA bzn start portale: "SEO terminai, kuriuos reikėtų žinoti"

14/12/2017 03:24
Interneto svetainės poreikis šiame amžiuje jau nebesvarstytinas. "Jei turite savą verslą, teikiate paslaugas ar gaminate produkciją - vadinasi, nusprendėte tapti aktyviais rinkos dalyviais. Kaip automobilis, kuris nuveža iš taško A į tašką B, taip ir interneto svetainė padeda "vežti" verslą...
Skaityti daugiau

SEO MAMA DELFI portale: "10 patarimų, kaip efektyviai panaudoti Facebook'ą versle"

14/12/2017 03:21
Ne paslaptis, jog šiandien Facebook'as yra milžiniškas bendravimo, saviraiškos galimybes teikiantis įrankis. Plačios perspektyvos čia atsiveria ir bet kokiam verslui. Tačiau, esant tokiam didžiuliam informacijos kiekiui, iškyla natūralus klausimas - kaip tinkamai panaudoti Facebook'ą nuosavame...
Skaityti daugiau