SEO MAMA Respublika.lt portale: "E.Tamulaitienė savo hobį pavertė verslu"

14/12/2017 03:27

Verslininkė, SEO MAMA, SEO akademijos įkūrėja ir lektorė Evelina Tamulaitienė (37) visada svajojo tapti savo laiko šeimininke. Būtent dėl to savo pomėgį naršyti internete ji pavertė darbu. Moteris įkūrė SEO akademiją, kurioje padeda kitiems ne tik susigaudyti interneto platybėse, išnaudoti ten esančias nemokamas galimybes savo verslo naudai, bet ir atrasti save, realizuoti svajones ir siekti naujų. Pati E.Tamulaitienė savo veiklos kartais net nevadina darbu. Tai, anot moters, natūrali jos būsena.

- Jus apibūdina kaip „interneto maniakę“. Kas jus labiausiai žavi jūsų veikloje?

- Kūryba ir laisvė veikti ir dirbti iš bet kur, kur tik yra internetas. Be to, patinka bendrauti su  įdomiais, nuolat tobulėjančiais žmonėmis. Be abejo, pasitaiko visokių mano kelyje, bet pastaruosius aš švelniai vadinu „testais“, ir ties tuo mano energijos jiems atidavimas sustoja.

Dėl „interneto maniakės“ - nežinau, iš kur tai kilo, gal dar nuo „SEO mamos“ laikų. Kad ir kaip ten būtų, iš savo hobio naršyti internete, stebėti ir analizuoti paieškos sistemų algoritmus, įvairius rinkodaros projektus ir sukūriau SEO paslaugų (angl. „Search Engine Optimization“, liet. paieškos sistemų optimizavimas) teikimo verslą, o vėliau pradėjau to mokyti ir kitus žmones. Neturėdama tam tikrų „maniakiškų“ savybių, kai naršydama internete ir ieškodama nemokamų platformų, kur  paskelbti rinkodaros turinį apie interneto svetainę, prarasdavau laiko nuovoką, vargu ar tokią metodiką būčiau sukūrusi.

- Ko išmoksta žmonės, kurie kreipiasi į SEO akademiją?

- SEO akademijoje išmoksta patys, be mokamos „Google“ reklamos (žinomos kaip „AdWords“) iškelti savo tinklalapius į „Google“ paieškos rezultatų pradžią. Po mokymų jie tarsi „išblaivėja“, kas yra interneto svetainė ir kaip ši gali jiems uždirbti pinigų internete. Išmoksta kurti gerą turinį, rašyti straipsnius, interneto svetainės tekstus, reklaminius skelbimus, valdyti pagrindinius aktualiausius septynis socialinius tinklus savo verslo naudai, išmoksta kurti reprezentacinius vaizdo filmukus, kurti naujienlaiškius, naudoti tiesioginių transliacijų videoįrankį savo veikloje, lengvai maketuoti vizualinę medžiagą, susikurti paprastą interneto svetainę ir elektroninę parduotuvę.

Mokymų projekte „Verslodara“ žmonės randa savo mylimą veiklą ir taip pradeda didingą savirealizacijos kelią. Vaizdžiai kalbant, pasitelkus savianalizės procesus pasiekiamas rezultatas, kai žmogui įteikiama meškerė, o žuvį jau jis sugebės pagauti pats bet kurioje gyvenimo situacijoje.

Rašytojų akademijoje žmonės išlaisvina kūrybinį rašymą, čia gimsta stebuklingi kūriniai. Kaip tik šiuo metu spaustuvėje „kepa“ Rašytojų akademijoje susibūrusių keturių moterų knyga „Slaptas 4 moterų dienoraštis“, kurios bendraautorė esu ir aš.

Širdies akademijoje žmonės išmoksta gyventi klausydami savo širdies balso. Daug praktikuojame, griauname senas proto programas, „instaliuojame“ naujas, lengvesnes, padedančias kvėpuoti laisvais plaučiais ir kiekvieną rytą pasitikti džiugiai.

„SEO mama“ rinkodaros agentūroje žmonės gauna paslaugą - SEO projektus, kur atliekame interneto svetainės auditą, rinkos raktinių žodžių tyrimą, sukuriame interneto svetainės tekstus. Rinkodaros agentūroje „Berklis“ verslininkai gauna tradicinės rinkodaros paslaugas ir išorinės rinkodaros skyriaus paslaugą, į kurią įeina tiek tradicinės rinkodaros, tiek skaitmeninės rinkodaros, SEO ir viešųjų ryšių darbo užduotys.

 

2017 liepos 06 d., Respublika.lt, visą straipsnį skaitykite čia.

Mes spaudoje

SEO MAMA Respublika.lt portale: "E.Tamulaitienė savo hobį pavertė verslu"

14/12/2017 03:27
Verslininkė, SEO MAMA, SEO akademijos įkūrėja ir lektorė Evelina Tamulaitienė (37) visada svajojo tapti savo laiko šeimininke. Būtent dėl to savo pomėgį naršyti internete ji pavertė darbu. Moteris įkūrė SEO akademiją, kurioje padeda kitiems ne tik susigaudyti interneto platybėse, išnaudoti ten...
Skaityti daugiau

SEO MAMA TV3.lt portale: "3 sėkmingo verslo paslaptys, kurias privalo žinoti kiekvienas interneto svetainės savininkas"

14/12/2017 03:25
Dažnas pradedantis verslininkas itin daug investuoja į gražios ir stilingos bei dažnai brangios interneto svetainės dizaino kūrimą. Tačiau sėkmingiausiai interneto platybėse veikiantys verslininkai tvirtina, kad vartotojui svarbus ne tiek dizainas, kiek naudojimo patogumas. www.Seoakademija.lt...
Skaityti daugiau

SEO MAMA bzn start portale: "SEO terminai, kuriuos reikėtų žinoti"

14/12/2017 03:24
Interneto svetainės poreikis šiame amžiuje jau nebesvarstytinas. "Jei turite savą verslą, teikiate paslaugas ar gaminate produkciją - vadinasi, nusprendėte tapti aktyviais rinkos dalyviais. Kaip automobilis, kuris nuveža iš taško A į tašką B, taip ir interneto svetainė padeda "vežti" verslą...
Skaityti daugiau

SEO MAMA DELFI portale: "10 patarimų, kaip efektyviai panaudoti Facebook'ą versle"

14/12/2017 03:21
Ne paslaptis, jog šiandien Facebook'as yra milžiniškas bendravimo, saviraiškos galimybes teikiantis įrankis. Plačios perspektyvos čia atsiveria ir bet kokiam verslui. Tačiau, esant tokiam didžiuliam informacijos kiekiui, iškyla natūralus klausimas - kaip tinkamai panaudoti Facebook'ą nuosavame...
Skaityti daugiau